PARTNERI

 
 
 

PARTNERI

Hikvision je popredným svetovým poskytovateľom inovatívnych produktov a riešení pre video monitorovanie. Spoločnosť Hikvision má teraz viac ako 20 000 zamestnancov, z ktorých viac ako 9 300 tvoria inžinieri výskumu a vývoja. 
Spoločnosť každoročne investuje 7 - 8% svojich ročných tržieb z predaja do výskumu a vývoja pre pokračujúcu inováciu produktov. Spoločnosť Hikvision vytvorila kompletný viacúrovňový systém výskumu a vývoja, ktorý zahŕňa každú operáciu od výskumu po návrh, vývoj, testovanie, technickú podporu a servis.

Spoločnosť Seagate je globálnym lídrom v riešeniach na ukladanie údajov a vytvára úžasné produkty, ktoré umožňujú ľuďom a firmám na celom svete vytvárať, zdieľať a uchovávať svoje najdôležitejšie spomienky a obchodné údaje.

V priebehu rokov množstvo uložených informácií vzrástlo od megabajtov až po geopaby, čo potvrdilo potrebu úspešne uložiť a sprístupniť obrovské množstvo dát. Keďže dopyt po technológii ukladania dát rastie, potreba vyššej efektívnosti a pokročilejšie schopnosti sa naďalej vyvíjajú.

 

EZVIZ navrhuje systémy, ktoré sú vysoko výkonné, cenovo dostupné a ľahko sa používajú, takže rodiny môžu zostať v kontakte, priatelia môžu zdieľať zvláštne chvíle a vzdialenosť už nie je prekážkou, aby ste zostali v kontakte.

 

Western Digital Corporation (často skrátené na WD) je výrobca počítačových pevných diskov a má dlhú históriu v elektronickom priemysle ako tvorca integrovaných obvodov a pamäťových produktov. Spoločnosť Western Digital bola založená 23. apríla, 1970 ako General Digital, ktorý bol pôvodne výrobcu polovodičových zariadení. Rýchlo sa stal špeciálnym dodávateľom polovodičových súčiastok a to mu umožnilo spustenie ďalšieho kapitálu spolu s niekoľkými menšími investormi a priemyselného gigantu Emerson Electric. V júli 1971, prijali ich súčasný názov a sídlo bolo presunuté na Newport Beach, Kalifornia, čoskoro potom, čo predstavili svoj prvý produkt WD1402A. Western Digital je v súčasnosti druhou najväčšou spoločnosťou v oblasti pevných diskov, hneď po Seagate

 

 

poločnosť COMMAX je globálna špičková značka milovaná na celom svete. Dokončuje globálny štandard s kompletným sortimentom produktov a systémov, ktoré vyhovujú rôznym miestnym trhovým podmienkam a požiadavkám, ako aj štandardizovaným produktom a službám prostredníctvom stratégie glocalizácie, ktorej súčasným cieľom je globalizácia a lokalizácia spolu s akumulovanými technológiami a know-hows.

 

 

Firma TOMST pôsobí na slovenskom trhu už od roku 1995, pôvodne pod názvom Tomáš Haase-TOMST, od roku 2004 potom ako spoločnosť s ručením obmedzeným TOMST s.r.o. Konateľom spoločnosti je jej zakladateľ pán Tomáš Haase. Hlavnou náplňou jej činnosti je výskum, vývoj a výroba elektronických zariadení na báze tzv. IButton čipov.